Waluty:
Polska

Dostawa towaru


Dążymy do pełnej satysfakcji. Zwraca lub wymiana są dozwolone, pod warunkiem, że klient WIELKOŚĆ produkt za pośrednictwem naszego wysyłkowej, call center, lub strony internetowej i to w ciągu 15 dni od daty wystawienia faktury pierwotnej.
Przed odesłaniem towaru prosimy o kontakt w celu omówienia pierwsze problemy masz 90% czasu jesteśmy w stanie rozwiązać problem bez konieczności wysyłania nic w zamian.

powrotna polisa

Wszystkie elementy późno z powrotem do nas musi być w oryginalnym warunku Ich tj Uwaga uszkodzone, zmienione lub myte, ze wszystkimi etykietkami dołączać. Zabrudzone przedmioty zostaną zwrócone klientowi, bez oceny.

Nie pokrywamy koszt wysyłki zwrotów lub wymiany pakietu odpowiedniej kolejności, będzie odpowiedzialny za koszty wysyłki i obsługi. Dodatkowo, pakiety Wszyscy powinni być późno poprzez trackable metody, takie jak US mailowego potwierdzenia dostawy, UPS, lub Federal Express. Nie jesteśmy odpowiedzialni za pakietów utraconych w tranzycie.

Wszystko Zwracany towar powinien być późno na adres wysyłki e-maila. Po otrzymaniu rzecz z powrotem, wysyłamy w wybranym The przedmiot wymiany z powrotem do Ciebie bez pobierania żadnych dodatkowych opłat wysyłki.

Po otrzymaniu zwrotu, należy odczekać aż do 5 dni roboczych, aby zakończyć swój zwrot lub wymianę.

wymiana

Będziemy przyjmować wymiany na niewłaściwym rozmiarze lub kolorze, w ciągu 15 dni od daty wystawienia faktury pierwotnej. Proszę skontaktować się z nami za pomocą identyfikatora zamówienia i jeden z członków naszego zespołu pomoże you.If chcesz wymieniać przedmioty do innego stylu, trzeba by wrócić przedmioty o zwrot (zgodnie z polityką powrotów) oraz złożyć nowe zamówienie za styl preferujesz. Musisz skontaktować się z nami przed wysłaniem rzeczy z powrotem. Wszystkie elementy późno z powrotem do nas musi być w oryginalnym warunku Ich tj Uwaga uszkodzone, zmienione lub myte, ze wszystkimi etykietkami dołączać. Zużyte lub brudne przedmioty zostaną odesłane z powrotem do Ciebie. Nie pokrywamy koszt wysyłki wymiany, będzie odpowiedzialna za wysyłce powrotnej i dla transportu i manipulacji koszt wysyłki wymienianych rzeczy z powrotem do Ciebie. Zaleca się, aby dodać śledzenie i ubezpieczenie podczas wysyłania przedmiotów do nas dla własnej ochrony, ponieważ nie możemy poprosić Odpowiedzialny za zagubione przesyłki. Wysyłki i obchodzić się opłaty nie podlegają zwrotowi.

anulowanie zamówienia

Rezygnacja z zamówienia należy składać Before zamówienie zostało wysłane. Powodują, że możemy przetwarzać wszystkie zamówienia tak szybko jak to możliwe w ciągu 24-48 godzin po złożeniu zamówienia, więc nie zawsze jesteśmy w stanie anulować zamówienie po wprowadzeniu. Spodziewać się można zrozumieć w tym kluczowym momencie. wnioski o anulowanie po zamówienie zostało Wywoływane będą traktowane zgodnie z naszą Polityką zamian.

UWAGA:
Dla następujących statusie, nie możemy dać zwrot lub wymianę. Szczerą nadzieję, że można zwrócić uwagę na ten punkt.

Po pierwsze, jeśli otrzyma swoje przedmioty, znaleźć nie lubisz styl i chciałby wprowadzić zmiany. W tym stanie, nie możemy dać wam wymianie.

Po drugie, jeśli naprawdę dostarczyć elementy według rozmiaru, koloru i wysyłka adres ty providesprofessional dla nas, nie możemy dać zwrot albo. Więc wybrać odpowiedni rozmiar i kolor trzeba i dać nam prawidłowy adres wysyłki.

Po trzecie, jeśli elementy są uszkodzone przez ludzkie działania lub czynniki zewnętrzne, nie są odpowiedzialne za wymianę.